جزئیات محصول

مداد نوکی 0.5 کیبورد Push-Push

Push-Push 0.5mm Mechanical Pencil

کد کالا Push-Push
بسته بندی بلیستر
قیمت
      111101 :16,180   تومان
      111102 :16,180   تومان
      111103 :16,180   تومان

سایر جزئیات

با سه مکانیزم مختلف خروج نوک شامل: 1- دکمه‌ی انتهایی 2- دو دکمه‌ی دو طرف محل قرار گرفتن انگشتان 3- تکان دادن، دارای پاک کن ، ساخت کره، دارای طراحی ارگونومیک برای کاربرد آسان و بدون خستگی، با پوشش لاستیکی روی محل قرار گرفتن انگشتان برای جلوگیری از وارد شدن فشار به انگشتان

معرفی اجمالی محصول

  مداد نوکی 0.5 کیبورد Push-Push

برای اینکه با مداد نوکی «پوش پوش» (Push -Push) شروع به نوشتن کنید، سه راه پیش رویتان است. همین ویژگی است که استفاده از این مداد نوکی را بسیار آسان کرده است. پوش پوش بدون اینکه شما را خسته کند، می‌نویسد و می‌تواند همراهی وفادار و همیشگی برای شما باشد. پوش باتن به شما فرصت می‌دهد که بدون اتلاف وقت، اشتباهات کوچکتان را پاک و اصلاح کنید.

مثل هر مداد نوکی دیگری، بالای مداد نوکی پوش پوش دکمه‌ای تعبیه شده که با فشار دادنش، نوک از داخل بدنه خارج می‌شود، نکته اینجاست که در دو طرف محل قرار گرفتن انگشتان هم دکمه‌های تعبیه شده که دقیقا همین کار را انجام می‌دهند. اما آنچه باعث تمایز پوش باتن از مداد نوکی‌های دیگر می‌شود، این‌ها نیستند. کافی است این نوشت‌افزار را محکم تکان دهید تا ببینید که نوک چقدر آسان از بدنه خارج می‌شود. این سه عملکرد مختلف همان چیزهایی هستند که استفاده از پوش پوش را بسیار لذت‌بخش و آسان کرده است.

محل قرار گرفتن انگشتان در این مداد نوکی به شکل ارگونومیک، یعنی مطابق با آناتومی دست و انگشتان ساخته شده است. به‌این‌ترتیب حین نوشتن با آن فشار زیادی به انگشتان وارد نمی‌شود. با این ویژگی شما حتی اگر مدت‌های طولانی هم به نوشتن مشغول باشید، باز هم احساس خستگی زیادی در انگشتانتان نخواهید داشت. زیر دکمه‌ی بالایی پوش پوش پاک‌کن کوچکی تعبیه شده که به‌خوبی از عهده‌ی پاک کردن اشتباهات نوشتاری کوچک شما برمی‌آید؛ به‌این‌ترتیب شما فرصت این را دارید، که بدون اتلاف وقت نوشته‌تان را اصلاح کنید. گیره‌ی روی بدنه‌ی مداد نوکی پوش پوش به‌آسانی به جیب شما وصل می‌شود تا همیشه آن را در دسترس خود داشته باشید.

محصولات مشابه این محصول